banner
Buďte s námi v kontaktu
Potřebujete pomoc nebo poradit?
Naši kolegové z AXA linky jsou tu pro Vás. Ozvěte se jim telefonicky od pondělí do pátku v čase 8:30-17:00 hodin na +420 292 292 292 anebo emailem na info@axa.cz.
Potřebujete využít asistenční službu?
Volejte nám NONSTOP na telefonní číslo +420 292 292 292.
Potřebujete nám zaslat dokument?
Využijte naši E-podatelnu, kterou najdete na www.axa.cz/epodatelna. Dokumenty nám předáte rychle a bezpečnou formou, aniž byste museli chodit na poštu.
Sledujte, co je u nás nového.
Zajímavé články pro Vás pravidelně připravujeme na www.patalie.cz. Videa o dění v AXA můžete sledovat na youtube kanálu Finanční skupina AXA a samozřejmě můžeme být ve spojení prostřednictvím našeho facebookového profilu AXA Česká republika.
Pojištění nemusí být jenom patálie.
Začtěte se do našich článků na www.patalie.cz, kde se zábavnou formou dozvíte spoustu informací o tématech, které hýbou světem.
Jste fanouškem mobilních aplikací?
Zlepšujte své řidičské schopnosti a zvyšujte svoje AXA skóre s aplikací AXA Drive. Rychlý přehled o Vašich smlouvách Vám poskytne aplikace MyAXA.
contact
KONTAKTUJTE NÁS
V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat. Naši kolegové z AXA linky jsou tu pro Vás. Pro rychlejší vyřízení Vašeho požadavku si, prosím, připravte číslo Vaší smlouvy.
phone292 292 292
emailE-MAIL

Přidat aplikaci Moje AXA na plochu

clear